Kabiny prysznicowe i przebieralnie


System parawanów teleskopowych RKL bez wsporników sufitowych

 

System parawanów teleskopowych RKL to nowatorskie rozwiązania dla tworzenia kabin bez konieczności użycia wsporników sufitowych gdzie koonstrukcja oparta jest na wysięgnikach teleskopowych przymocowanych wyłącznie do ściany specjalnymi uchwytami, na których zawieszane są odpowiednie zasłony. Za ich pomocą można stworzyć kabiny prysznicowe lub przebieralnie.
W razie potrzeby, dzięki zastosowaniu składanych ramion kabinę można łatwo i szybko „złożyć”, zapewniając w ten sposób większą przestrzeń w pomieszczeniu.

 

Do kabin łazienkowych proponujemy 2 rodzaje zasłon mocowanych na specjalnych elastycznych kółkach wypinających zasłonę przy nadmiernym jaj pociągnięciu, dzięki czemu system nie ulega uszkodzeniu a użytkownik wypadkowi;

  • Cleanique®- to specjalnie zaprojektowane wodoodporne tworzywo, którego podstawą jest termoplastyczny polietylenowy poliuretan. Wykonanie bez szwów i łączeń, właściwości anty-bakteryjne i grzybobójcze zapobiegają powstawaniu zacieków, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Materiał nie wchłania wilgoci i trudno się gniecie. Zasłona jest bardzo miła w dotyku i nie przylega do skóry. Woda ścieka z niej całkowicie. Żywe kolory sprzyjają pozytywnej atmosferze.
  • Staph CHEK®- tkanina niepalna o właściwościach antybakteryjnych, nieprzepuszczająca płynów, niefarbująca, nie¬przyjmująca plam. Tkaniny dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Standardowe ramiona kabin przy zamontowaniu w narożniku:

  • 90x90 cm
  • 120x115 cm
  • 150x145 cm

Standardowe ramiona kabin w kształcie litery „U”:

  • 120x115x120 cm
  • 150x145x150 cm

 


 

parawany Ropimex, kabina, kabiny, kabiny łazienkowe, kabiny natryskowe, parawany medyczne, www.parawanymedyczne.pl, www.parawanymedyczne.com.pl

Zapytaj o ten produkt!