laryngoskopy światłowodowe

W ofercie laryngoskopów światłowodowych proponujemy szeroką gamą łopatek dla dorosłych oraz pediatrycznych z oświetleniem światłowodowym, portem do podawania tlenu, a także do trudnej intubacji. Wszystkie laryngoskopy dostępne są z zasilaniem bateryjnym. Dostępne są zarówno pojedyncze łopatki z rękojeściami, jak również zestawy laryngoskopów komponowane według indywidualnych potrzeb klienta. Laryngoskopy wykonane są ze stali nierdzewnej (chirurgicznej). Łopatki są matowe, co zapewnia eliminację refleksów światła podczas intubacji.
Wszystkie wyroby posiadają znak CE, zgodnie z normami ISO oraz spełniają wymogi Dyrektywy Medycznej 93/42/EEC, łyżki i rękojeści zgodne z normą ISO 7376-3

Laryngoskopy z wymiennym światłowodem

Macintosh
Łopatki typu Macintosh zaprojektowane przez R. Macintosha w 1941 r. są najbardziej popularnymi łopatkami służącymi do intubacji pacjentów w normalnych warunkach. Wygięcie łopatki umożliwia umieszczenie łopatki w naturalny sposób we właściwej pozycji w drogach oddechowych pacjenta, a duża szerokość pomaga w bezpiecznym przytrzymaniu języka w czasie intubacji. Wszystkie łopatki posiadają łatwo wymienialny światłowód.
Dostępne rozmiary łopatek typu Macintosh: 00, 0, 1, 2, 3, 4, 5 (długość łopatek od 65 do 175 mm).
Miller
Łopatki typu Miller, zaprojektowane przez dr Roberta Millera z San Antonio, są najbardziej popularnymi łopatkami o prostym kształcie. Są szczególnie przydatne do zastosowań w pediatrii, gdzie rozszerzające się wygięcie końcówki łopatki ułatwia uniesienie nagłośni i dostęp do niej, podczas gdy jest ona relatywnie większa i trudniejsza do kontroli, niż u dorosłego pacjenta. Prosty kształt zapewnia również szerszy widok krtani, co jest szczególnie ważne w przypadku trudnych intubacji. Wszystkie łopatki mają łatwo wymienialny światłowód.
Dostępne rozmiary łopatek typu Miller: 00, 0, 1, 2, 3, 4 (długość łopatek od 65 do 205 mm).
Mill-Port
Oferujemy również łopatki typu Miller z portem do podawania tlenu, w rozmiarach 00, 0, 1, 2, 3, 4 (długość łopatek od 65 do 205 mm).

Laryngoskopy ze zintegrowanym światłowodem

MegaMac
Łopatki światłowodowe typy MegaMac posiadają wbudowany, zamknięty światłowód o dużym prostokątnym przekroju, a umieszczona w nim duża wiązka światłowodów zwiększa przepływ białego światał, co zapewnia lepszy widok struktur krtani dla operatora, czyniąc proces intubacji łatwiejszym i potencjalnie bezpieczniejszym.
Zabudowanie całego światłowodu uniemożliwia przedostanie się brudu i płynów ustrojowych ułatwiając mycie i dezynfekcję łopatki.
Dostępne rozmiary łopatek typu MegaMac: 0, 1, 2, 3, 4, 5 (długość łopatek od 80 do 175 mm).

Rękojeści laryngoskopów światłowodowych

Oferujemy rękojeści ze stali nierdzewnej do łopatek z wymiennym światłowodem i łopatek do trudnej intubacji. Wszystkie rękojeści zasilane są bateryjnie, zgodne z normą ISO 7376-3.
Rękojeści dostępne są w czterech rozmiarach ,co umożliwia dopasowanie ich do łopatek w zależności od ich wielkości i przeznaczenia:
Rękojeść pediatryczna ( AA)
Rękojeść średnia, standardowa ( C)
Rękojeść duża ( D)
Rękojeść krótka typu stubby


 

laryngoskopy, laryngoskop, światłowodowe, laryngoskop światłowodowy, Macintosh, Macintosz, Miller

Zapytaj o ten produkt!