zasłony Trevira ® , staph-CHEK® , Cleanique ® , Ropirel ®

Zasłona parawanowa - Trevira CS ®  Bioactive - antybakteryjna, niepalna

Zasłony do parawanów medycznych wykonane z tkaniny TREVIRA CS ® posiadają właściwości antybakteryjne, samogasnące, Trevira® CS przeszła wszelkie testy niepalności na świecie i spełnia normy niepalności we wszystkich uprzemysłowionych krajach świata, a obecnie stanowi symbol niepalnej tkaniny na pięciu kontynentach. Wplecione w tkaninę logo ropimex® wraz z naszytą etykietą Trevira® CS jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwa tkanin ropimex®. Zasłony mogą być prane z użyciem dezynfektantów w temperaturze do 60ºC.
Dostępna kolorystyka: szampański, liliowy, erica , żółty, melon, brzoskwiniowy, niebieski, jasnoniebieski, biały, jasnozielony, różowy.

 

Zasłona parawanowa - Ropirel ® , niepalna

Ropirel® to niepalna, satynowa tkanina która nie przepuszcza 99% światła. Zalecana jest jako zasłona do parawanów teleskopowych oraz jako zasłona okienna mocowana na szynach RVS.
Materiał wykonany z poliestru, spełniający wymagania klasy niepalności B1 zgodnie z DIN 4102-1, przy czym niepalność wynika ze struktury molekularnej materiału i nie zmniejsza się z upływem czasu.
Tkanina jest gładka w dotyku i niepowlekana, obydwie strony tkaniny są gładkie i zapewniają szlachetny wygląd. Właściwości zaciemniające wynikają ze struktury tkaniny. Tkanina może być prana w temperaturze 30ºC.
Dostępna jest w siedmiu standardowych kolorach: lazurowym, błękitnym, srebrno-szarym, szampańskim, miedzianym, złotym i jasno-zielonym

 

Zasłona  łazienkowa - staph CHEK ® antybakteryjna, niepalna

Zasłona do parawanów prysznicowych stach CHEK® to opatentowana tkanina antybakteryjna, ognioodporna -samogasnąca, wodoszczelna, niedrażniąca skóry, impregnowana przeciwko zabrudzeniom, wytrzymała, nie przykleja się do skóry w trakcie użytkowania, nie pokrywa się pleśnią, nie musi być prana, a ewentualne zanieczyszczenia mogą być zmywane gąbką i ogólnie dostępnymi środkami do mycia.
Dostępna kolorystyka: niebieski, biały, żółty, beżowy, miętowy .

 

Zasłona łazienkowa Cleanique® anty-bakteryjna, niepalana

Cleanique® to nowa propozycja zasłon prysznicowych. Składa się ze specjalnie zaprojektowanego typu tworzywa, którego podstawą jest termoplastyczny polietylenowy poliuretan. Ten podstawowy materiał jest łączony z opatentowaną substancją antybakteryjną i grzybobójczą. Specjalna metoda produkcji, która została opracowana by sprostać wysokim standardom jakości Romipexu, sprawia że ta substancja jest uwalniana stopniowo, co skutecznie zabezpiecza powierzchnię przed skażeniem bakteriami i formowaniem pleśni. Stabilizatory przeciwko promieniowaniu UV zapobiegają żółknięciu materiału. Tkanina nadaje się do powtórnego przetworzenia.
Tam gdzie ważna jest czystość i higiena, właściwości Cleanique® zostaną szybko docenione. Wykonanie bez szwów i łączeń oraz właściwości antybakteryjne i grzybobójcze zapobiegają powstawaniu zacieków, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Materiał nie wchłania wilgoci i trudno się gniecie. Zasłona jest bardzo miła w dotyku i nie przylega do skóry. Woda ścieka z niej całkowicie. Żywe kolory sprzyjają pozytywnej atmosferze.
Dostępna kolorystyka: biały, niebieski, zielony, pomarańczowy, amarantowy

 

 

Zapytaj o ten produkt!