Panele przyłóżkowe: naścienne, stojące lub podwieszane ( mosty)

Panele przyłóżkowe to urządzenia (wyroby medyczne), które integrują wszystkie dostarczane z różnych źródeł media, niezbędne dla pacjenta i personelu medycznego. W zależności od potrzeb mogą być wyposażone w gniazda elektryczne, teleinformatyczne, systemy przyzywowe, punkty poborów gazów medycznych, różne typy oświetlenia. Konfiguracja ilościowa i jakościowa zależy w głównej mierze od miejsca przeznaczenia wymagają panele na oddziałach zachowawczych, innego na salach wzmożonego nadzoru czy OIOM, jeszcze inne w domach opieki. Wszystkie panele przyłóżkowe są wykonane ze specjalnych, wytłaczanych, anodowanych profili aluminiowych malowanych proszkowo i posiadają wydzielone kanały dla głównego zasilania, wysokiego i niskiego napięcia, oświetlenia oraz gazów medycznych. Panele są dostarczane standardowo w kolorze białym RAL 9016. Na życzenie dostępne są inne kolory z palety RAL. Do budowy paneli używane są prezentowane typy profili, łączonych w różne konfiguracje, w wersje naścienne poziome i pionowe, wiszące lub stojące. Duży wybór elementów montażowych oraz wyposażenia pozwala na dostosowanie wyrobów do indywidualnych potrzeb klienta.
Panele mogą być wyposażone w dowolne typy podłączeń elektrycznych i punktów poboru, posiadać różne długości, przeznaczone dla jednego lub więcej łóżek, gotowe do montażu.

Panele przyłóżkowe są wykonane i testowane zgodnie z normami EN 60601-1:2011, PN-EN ISO 7396-1:2010 i oznaczone znakiem CE w celu zagwarantowania najwyższego stopnia bezpieczeństwa dla pacjenta i parsonelu medycznego
 

*panele nadłóżkowe, panele przyłóżkowe, panele szpitalne, panele medyczne, zestawy nadłóżkowe*

*panele nadłóżkowe, panele przyłóżkowe, panele szpitalne, panele medyczne, zestawy nadłóżkowe*

Zapytaj o ten produkt!