Multimed

Na rynku medycznym pojawiliśmy się w roku 1990.  Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania, wykonawstwa i wyposażenia obiektów służby zdrowia, a w szczególności Bloków Operacyjnych, Sal Pooperacyjnych, Intensywnej Terapii oraz Oddziałów Ratunkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podzieloną na cztery działy tematyczne :

Specjalizujemy się w kompleksowych instalacjach gazów medycznych i w tym zakresie możemy zaproponować obsługę każdej inwestycji. Firma nasza prowadzi przedsięwzięcie od projektu technicznego aż do podpisania protokołu ostatecznego odbioru. Ponadto samodzielnie finansujemy swoją działalność na każdym etapie realizacji.

Od samego początku naszej działalności ściśle współpracujemy z czołowym europejskim producentem podzespołów i instalacji gazów medycznych, dzięki temu możemy proponować naszym klientom nowe technologie w tej dziedzinie. Z biegiem czasu nabraliśmy doświadczenia i dziś oferujemy nowoczesne rozwiązania spełniające wymogi norm krajowych i unijnych. Dbając o stały wzrost jakości naszych usług jako jedni z pierwszych wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością.

Powrót do strony głównej